Ik draag de voorzittershamer over

Beste allen,

Met veel plezier heb ik de afgelopen drie jaar de functie van voorzitter vervuld. De  mooiste momenten van mijn voorzitterschap om op terug te kijken waren natuurlijk het live gaan van de Nederlandstalige versie in 2016 en het 5 jarig jubileum van afgelopen januari waar we als  team op getoast hebben.

Dat alles dankzij de enthousiaste inzet van al onze vrijwilligers: het kernteam, ons bestuur, de raad van toezicht, onze Dutch Language Advocate Maarten en onze gemeenschap van vertalers. Bedankt allemaal voor de fijne samenwerking en de mooie tijd!  

De hamer draag ik met genoegen en vol vertrouwen over aan Jos Maassen, onze nieuwe voorzitter. Ook ben ik blij dat sinds juni twee nieuwe leden het bestuur zijn komen versterken: Marij Dings en Erik Mooij. 

Dat belooft veel goeds voor de Khan NL toekomst en ik wens het nieuwe bestuur dan ook een mooie en succesvolle tijd toe!

Yvonne Kleefkens

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink. Plaats een reactie of laat een trackback achter: Trackback URL.

Geef een reactie